Nowości  

  • Jednodzielny terminarz kibica na Mundial 2018 w Rosji.  Dziewczyna w bramce. Terminarz z wypukłą główką i zrywanym kalendarium fazy grupowej. Kolejne fazy rozgrywek wydrukowane są na kartonowych plecach.  Opcjonalnie można dokupić naklejki z flagami państwowymi oraz opakowanie jednostkowe.

  • Jednodzielny terminarz kibica na Mundial 2018 w Rosji.  Dziewczyna z piłką. Terminarz z wypukłą główką i zrywanym kalendarium fazy grupowej. Kolejne fazy rozgrywek wydrukowane są na kartonowych plecach.  Opcjonalnie można dokupić naklejki z flagami państwowymi oraz opakowanie jednostkowe.

  • Jednodzielny terminarz kibica na Mundial 2018 w Rosji.  Dziewczyna trzy. Terminarz z wypukłą główką i zrywanym kalendarium fazy grupowej. Kolejne fazy rozgrywek wydrukowane są na kartonowych plecach.  Opcjonalnie można dokupić naklejki z flagami państwowymi oraz opakowanie jednostkowe.

  • Jednodzielny terminarz kibica na Mundial 2018 w Rosji.  Stadiony. Terminarz z wypukłą główką i zrywanym kalendarium fazy grupowej. Kolejne fazy rozgrywek wydrukowane są na kartonowych plecach.  Opcjonalnie można dokupić naklejki z flagami państwowymi oraz opakowanie jednostkowe.